Inteligentny dom

Inteligentny dom to nowoczesny budynek wyposażony w czujniki, programatory, automatykę sterującą. Będzie kontrolował dostęp światła i powietrza do budynku, stworzy szereg zabezpieczeń antywłamaniowych, ochroni przed pożarem lub zaczadzeniem, a także zapewni racjonalne sterowanie oświetleniem i ogrzewaniem pomieszczeń. Będzie też wyposażony w pojedyncze myślące urządzenia, które same będą planować i wykonywać te prace, na które wcześniej byliśmy wręcz skazani. Platformą porozumienia z budynkiem stanie się nasz smartfon.Indywidualne rozwiązania !

Oświetlenie

Każda pora roku, pora dnia czy sytuacja wymaga innego oświetlenia. W zimowe poranki światło powinno łagodnie zachęcać nas do wstania z łóżka, przy pracy zapewniać komfort dla oczu, a wieczorem, kiedy relaksujemy się w kąpieli czy przy dobrym filmie – budować miły nastrój. Światło dopasuje się do Waszego rytmu życia, a przy okazji oszczędzacie energię.

Ogrzewanie

Ciepło i przytulnie, a jednocześnie oszczędnie? Inteligentny dom pozwala dobierać optymalne temperatury dla każdego pomieszczenia w domu, a ponadto rozpoznaje sytuację zależnie od pogody czy np. otwartych okien. Temperaturą w domu możesz zarządzać w dowolny sposób, również za pomocą aplikacji w Twoim smartfonie.

Dom wypełniony spokojem

Inteligentny dom zadba o Wasze bezpieczeństwo oraz zabezpieczy przed skutkami pożaru, zalania, czy włamania. Dodatkowo każdego dnia ułatwia życie osobom starszym, dzieciom i ludziom o obniżonej mobilności.

Ogród

Z systemem inteligentnego domu możesz inteligentnie zarządzać nie tylko domem, ale również jego otoczeniem! Wszystkie instalacje i urządzenia  ogrodzie będą zgodnie współpracować dla Twojego bezpieczeństwa, komfortu i wygody.

Otoczenie domu

Steruj bramą wjazdową oraz garażową. Kontroluj rolety, grupy rolet oraz markizy. Podnoś, opuszczaj, zatrzymuj. Steruj kontem nachylenia lamelek żaluzji elektrycznych

Klimatyzacja

Ustawiaj termostaty w pomieszczeniach. Sprawdzaj jaka jest temperatura w domu lub na zewnątrz. Steruj rekuperacją, wentylacją lub klimatyzacją.

Profesjonalna obsługa

Zapewniamy profesjonalizm, niezawodność i  terminowość.

Proponowane systemy  inteligentnego domu  są niezawodne i popularne
w branży.

Bezpłatna wycena
533013440
biuro@mastar.pl

Ciekawa oferta dopasowana pod klienta

Atrakcyjne ceny systemu inteligentnego domu

Satel

 Zestaw "Inteligentny dom" to propozycja dla najbardziej wymagających. Nie jest to kolejny zwykły system alarmowy, ponieważ mnogość funkcji możliwych do zrealizowania w tym zestawieniu zdecydowanie odbiega od klasycznego alarmu.

Ampio

Inteligentny dom AMPIO dzięki swojej rozproszonej strukturze jest niezawodny. Dzięki połączeniu magistralą komunikacyjną daje możliwość sterowania lokalnie, jak i z dowolnego miejsca, zarówno w budynku, jak i poza nim. Jego konstrukcja daje możliwość ciągłej modyfikacji i rozbudowy o dodatkowe moduły specjalnego przeznaczenia, uwzględniając Twoje indywidualne, zmieniające się oczekiwania .czytaj więcej...

Prezentacja

Umów się na prezentację systemu inteligentnego domu. Posiadamy w pełni wyposażoną walizkę zawierającą system Ampio oraz produkty współpracujące. Na prezentacji pokażemy Ci jak działa sterowanie poprzez aplikację oraz panele naścienne. Zobaczysz jak nasz produkt integruje się z alarmem, domofonem, kamerami oraz asystentem głosowym Google Home w języku polskim. Zaprezentujemy Ci jak z poziomu jednej aplikacji Ampio można sterować całym domem (oświetlenie, gniazda, sprzęt rtv, klimatyzacja, ogrzewanie, rekuperacja, wentylacja, alarm, ogród) Pokażemy Ci jak funkcjonują "sceny". Zaprezentujemy jak jednym kliknięciem wychodząc z domu możesz zgasić wszystkie światła, zmniejszyć ogrzewanie, uzbroić alarm, podświetlić wyjazd, otworzyć bramę garażową. Prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Zarządzaj domem z każdego miejsca na świecie!

Kontakt

Aktualne uprawnienia i certyfikaty