Montaż klimatyzacji

Klimat w naszym kraju raczej nie należy do zbyt gorących, ale upały nie są czymś wyjątkowym. Wręcz przeciwnie, zmiany klimatyczne powodują, iż coraz częściej pojawiają się naprawdę wysokie temperatury. Kiedy osiągają one poziom ponad 30°C, to ciężko w takich warunkach o komfort życia. Trudno się dziwić, że klimatyzacja w domu staje się zjawiskiem powszechnym. Do niedawna podstawowym problemem była cena całego systemu klimatyzacji do domu, jednak w ostatnich latach koszt montażu klimatyzacji osiągnął poziom dostępny dla naprawdę szerokiej grupy osób.Sprawdzone marki !

Nowoczesne wnętrza

Współczesne klimatyzatory to niekiedy małe dzieła sztuki, dlatego mogą świetnie wpasować się w wystrój mieszkania.

Gdzie zamontować klimatyzację ?

Najlepiej jest kiedy możemy mieć klimatyzację w całym domu. Ale jeżeli jest to niemożliwe trzeba zamontować klimatyzator w pomieszczeniach, w których spędzamy najwięcej czasu. Takimi są zapewne salon oraz sypialnia. Są to pomieszczenia, gdzie odpoczywamy po ciężkim dniu pracy, więc należy zadbać o komfortową temperaturę i dobrą jakość powietrza. W sypialni spędzamy średnio 8 godzin dziennie, a sen w nagrzanym pomieszczeniu bywa meczący zwłaszcza podczas upałów.

Komfort

Klimatyzowane, chłodniejsze i filtrowane powietrze w domach i miejscach pracy daje nie tylko poprawę komfortu fizycznego i emocjonalnego, ale również zwiększa naszą efektywność. W domach gdzie są niemowlaki lub malutkie dzieci daje pewność prawidłowego i bezstresowego rozwoju maluchów.

Dopasowana oferta

Zapewniamy  wybór optymalnych rozwiązań, dopasowanych pod względem mocy, posiadanych funkcji oraz designu do Waszych indywidualnych potrzeb.

Rotenso

Pobierz cennik
Misją firmy jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań w instalacjach klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania opartych o wysokowydajną i energooszczędną technologię Inverterową. Dzięki wieloletnim inwestycjom w rozwój technologii, urządzenia Rotenso® stanowią jedne z najbardziej innowacyjnych rozwiązań regulacji i kontroli temperatury w budynkach. Rotenso® sukcesywnie umacnia swoją pozycję na świecie, jako dostawca nowoczesnych, niezawodnych i dbających o środowisko systemów klimatyzacyjnych. Każdego roku firma Rotenso® wprowadza do oferty nowe jednostki klimatyzacyjne o coraz wyższych parametrach technologicznych i nowoczesnym designie.
Pobierz katalog

Gree

Pobierz cennik
Marka Gree to ponad 25 lat doświadczenia w produkcji i dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych na całym świecie! Dziś Gree jest potentatem na światowym rynku HVAC produkującym rocznie około 60 mln urządzeń jedynie z serii Residential oraz Light Commercial. Klimatyzatory Gree obecne są na polskim rynku od 14 lat za sprawą Free Polska. Specjalizujemy się w dystrybucji klimatyzatorów pokojowych oraz komercyjnych systemów klimatyzacyjnych, a także urządzeń dodatkowych, takich jak oczyszczacze i osuszacze powietrza. Rok 2018 to wyjątkowy rok dla Gree w Polsce. W bieżącym sezonie oferta została rozszerzona o dwa całkiem nowe, olśniewające i wydajne modele klimatyzatorów ściennych: Amber Standard oraz Amber Prestige na czynnik R32. Dostosowane do nowego czynnika zostały także wcześniej dostępne modele, takie jak: Lomo Eco oraz Lomo Luxury. Ponadto zaprezentowane zostały układy multi pracujące na R32.
Pobierz katalog

Fujitsu

Pobierz cennik
Idealny wybór dla domu i biura. Fujitsu to japońska marka wierna tradycji tworzenia niezawodnych, funkjconalnych produktów wyróżniających się jakością i precyzją wykonania. Fujitsu oferuje najwyższej klasy rozwiązania klimatyzacyjne przeznaczone do całorocznego zapewniania komfortu cieplnego, spełniające oczekiwania zarówno klientów instytucjonalnych, jak i użytkowników końcowych. Systemy Fujitsu z powodzeniem sprawdzają się w mieszkaniach, domach jedno- i wielorodzinnych, apartamentowcach oraz wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej o zróżnicowanej kubaturze tj. np. biurowce, hotele czy centra handlowe. Urządzenia projektowane w oparciu o najnowsze technologie spełniają rygorystyczne wymogi w zakresie efektywności energetycznej odpowiadające normom dla klasy od A do A+++. Na produkty Fujitsu udzielamy nawet 10-letniej gwarancji, co najlepiej świadczy o najwyższej jakości rozwiązań HVACR dostarczanych na bazie oferty japońskiego producenta. Japońśki koncern Fujitsu General zwraca szczególną uwagę na jakość oferowanych produktów, dlatego posiada własne biuro konstrukcyjne oraz laboratorium badawcze. Aby potwierdzić jakość urządzeń, poddaje je weryfikacji przez zewnętrzne, niezależne instytucje i laboratoria, a także bierze udział w konkursach oceniających wzornictwo i innowacyjne rozwiązania technologiczne.
Pobierz katalog

Kontakt

Zarezerwuj wizytę online lub telefonicznie.

Wizyta

W czasie wizyty  wspólnie wybieramy miejsce instalacji.

Oferta

Po spotkaniu  na e-maila wysyłamy ofertę z wyceną i kartami katalogowymi.

Termin

Po wyborze klimatyzatora zarezerwuj wolny termin. Klimatyzację typu split montujemy jednego dnia.

Instalacja

W umówionym terminie instalujemy klimatyzację.

Szkolenie

Po instalacji pokażemy Ci jak obsługiwać klimatyzację .

Kalendarz online

Kalendarz aktualizowany codziennie.
Sprawdź kiedy mamy wolne terminy na montaż klimatyzacji.
Montaż odbywa się od poniedziałku do piątku. W sobotę realizowane są serwisy gwarancyjne oraz wyceny.

Termin wizyty online

W celu rezerwacji wyceny lub serwisu klimatyzacji proszę skorzystać z poniższego formularza. Dla wygody klientów usługi te odbywają się w sobotę.

Aktualne certyfikaty